سرمایه گذاری در ایران

مشاوره در تمامی امور اقتصادی و حقوقی در ایران

ایران یک محل سرمایه گذاری جذاب برای سرمایه گذاران خارجی است. این کشور دارای بزرگترین ذخایر گاز در جهان، و سرشار از منابع طبیعی است.تقاضا برای محصولات و  تکنولوژی خارجی در سطح بسیار بالایی قرار دارد.
عمده‌ترین عامل برای جذاب بودن ایران هزینه پایین تولید می باشد. از سوی دیگر ایران دارای انرژی ارزان قیمت و نیروی کار ارزان  می باشد.همچنین از نظر مالیاتی ایران برای سرمایه گذاران خارجی قوانین جذابی دارد. بسیاری از شرکت های خارجی ایران را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند و در حال حاضر از رشد روز افزون تقاضا در بازار ایران، وجود زیرساخت‌های صنعتی و فنی، موقعیت استراتژیک ایران در منطقه بهره می جویند.
 موقعیت استراتژیک ایران در منطقه خاورمیانه هر چند در ابعاد سیاسی اهمیت ویژه‌ای دارد در ابعاد اقتصادی نیز توجه بسیاری از کشورها را به خود جلب می‌کند.


چه کسی می تواند در ایران سرمایه گذاری؟ در چه زمینه های سرمایه گذاری های خارجی مجاز است؟ آیا باز کردن شعبه شرکت خارجی  در ایران مجاز می باشد؟ آیا سرمایه گذاری خارجی در زمینه نفت و گاز مجاز است؟ 
دفتر وکالت ایرنی-آلمانی گرجی  مفتخر به پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

خدمات ما به موکلینمان:
  • تنظیم قراردادهای بین المللی   Joint Venture
  • کمک برای پیدا کردن ملک مناسب برای شرکت شما و کمک برای تماس با سازمانهای اداری در ایران اخذ مجوز لازم برای ثبت شرکت خارجی
  • تنظیم قرارداد برای فروش  کالا در سطح بین المللی
  • کمک برای پر کردن فرمهای اداری مورد نیازبه زبان فارسی و تشریفات اداری در ایران

برای موفقیت سرمایه گذاری خود  از همان ابتدا، برنامه ریزی صحیح و آشنایی با قوانین ایران ضرورت اساسی دارد. وکلای ما با اطلاعات ازشمندخود در تمام مراحل سرمایه گذاری در ایران شما را همراهی می کنند.
 تماس با ما:
ایمیل: gorji@gorjilaw.de
تلفن:  ۰۰۴۹۴۰۴۶۶۴۴۶۲۰
فکس:
۰۰۴۹۴۰۴۶۶۴۴۶۲۱ 
 
شما نه تنها با تخصص ما بلکه با اعتماد و صداقت ما احساس اطمینان و آسودگی خاطر خواهید کرد.