وکیل ایرانی در آلمان - وکیل متخصص املاک - وکیل قراردادهای تجاری بین المللی - وکیل دعاوی تجاری ایران و آلمان

درباره ما

بازدید کننده عزیز،

به سایت دفتروکالت گرجی خوش آمدید.ما یک دفتروکالت بین المللی درآلمان و ایران هستیم.تمرکزفعالیت ما درزمینه حقوق شرکتها,حقوق تجارت بین الملل,حقوق املاک و حقوق مهاجرت می باشد. مسلط بودن به زبانهای خارجی ودارا بودن مدارک تحصیلات عالیه ازدانشگاهای معتبرجهان ازویژگی های وکلای ما به شمارمی آید. شرکتهای ایرانی که تمایل به ورود به بازارهای تجاری آلمان وقصد سرمایه گذاری دراتحادیه اروپا و یا امارات متحده عربی را دارند و همچنین شرکتهای خارجی که قصد سرمایه گذاری درایران را دارند ازجمله موکلین دفتر وکالت آلمانی-ایرانی گرجی به حساب می آیند.

وکلای ما با توجه به تحصیلات بین المللی خود قادر هستند به شما مستقیم در قانون خارجی مشاوره حقوقی ارایه بدهند.ما به عنوان دفتر وکالت آلمانی-ایرانی با سازمانها ودفاتر و وکلا در ایران ارتباط داریم و ازاین ارتباطات برای پیشبرد کارموکلین خود بهره می جوییم.حضور فعال درزمینه بین الملل و تجربیات فراوان به ما اجازه می دهد موکلین خود را به طورموفق حمایت کرده و بهترین خدمات حقوقی را به ایشان ارایه دهیم. علاوه برحقوق تجارت دفتر ما در زمینه حقوق خانواده و ارث وقوانین مهاجرت و حقوق املاک درایران فعال است.

درکلیه زمینه های تخصصی حقوقی ازغامض ترین و پیچیده ترین اختلافات و دعاوی حقوق تجارت بین الملل تا دعاوی مربوط به حقوق ارث وخانواده و قوانین مهاجرت ما می دانیم که شما ازما یک انتظار دارید و آن  یک رویکرد عملگرایانه وراه حل گرا است.بنابراین نقطه شروع مشاوره حقوقی ما یک رویکرد جامع به خواسته های مورد نظر شما به عنوان یک شخص حقیقی یا حقوقی (شرکت) است. 
به عنوان دفتر وکالت آلمانی-ایرانی خدمات خود را به زبانهای فارسی٬افغانی،انگلیسی٬و آلمانی ارایه می دهیم, به این ترتیب ما مسایل پیچیده حقوقی را به طورقابل درک برای موکلینمان به زبان خودشان بیان می کنیم. 

تیم دفتروکالت ما متعهد و به طور جدی به دنبال بهترین راه حل برای کمک به موکلین خود می باشد.ما خدمات مشاوره خود را شخصا به موکلینمان ارایه می دهیم.چرا که ما نیازهای ایشان را درک وخود رامسئول و پاسخگو می دانیم. تیم ما با افتخاردرفضایی سرشارازاعتماد و وفاداری دو جانبه برای ارایه بهترین راه حل به موکلین خود فعالیت می کند.موکلین ما با آگاهی به این مطلب و نشان دادن رضایت خاطر خود قدردانی خود را نسبت به ما ابراز می دارند وهمواره ما را به عنوان یک شریک قابل اعتماد در کنارخود میبینند.

شما نه تنها با تخصص ما بلکه با اعتماد و صداقت ما احساس اطمینان و آسودگی خاطر خواهید کرد.